Ансамбълът на "Левски Илиана" с титлата при девойките до 10 години

художествена гимнастика уред
20:42, 17.09.2021
Чете се за: 02:42 мин.

Ансамбълът на клуб "Левски Илиана" спечели шампионската титла в многобоя при девойките младша възраст до 10г. на провеждащото се в зала "София" Държавно първенство, категория Елит.

Отборът в състав Славея Донова, Карина Петрова, Александра Петрова, Елеонора Иванова, Никол Захариева, Виктория Лилкина със старши треньор Ромина Божилова получи оценка от 15.625 за изпълнението си без уред и 13. 550 за композицията си с 5 обръча и така със сбор от 29.175 т. грабна шампионската титла.

Второто място в многобоя зае ансамбълът на клуб Левски (втори отбор) в състав Андреа Станкова, Божидара Миткова, Радина Стоянова, Ана Даскалова, Вяра Младенова и Симона Харизанова с треньори Теодора Паничарска и Вивиан Делийска, които събраха сбор от 27.600 (12.900 за изпълнението си без уред и 14.700 за 5 обръча).

Бронзовите медали заслужиха възпитаничките на клуб "Локомотив" София (първи отбор) в състав Радина Недкова, Божидара Венциславова, Джорджия Димитрова, София Димова, Виктория Стефанова с треньор Мирела Георгиева. Те получиха сбор от 26.750т. (14.700 за играта си без уред и 12.050 за съчетанието си с 5 обръча).

Топ осем при ансамблите клуб "София спорт 2017", на пето място се класира ансамбълът на клуб "Теа Денс" Елин Пелин, шести се нареди ансамбълът на клуб "Тракия" Пловдив (първи отбор), седмото място спечели клуб "Левски Плюс" и осми се нареди ансамбълът на "Грация" Варна.

Златен медал за съчетанието без уред грабна клуб "Левски Илиана", сребърните медали спечели първият отбор на клуб "Локомотив" София и бронзовите - клуб "София спорт 2017".

Първото място във финала с 5 обръча спечели клуб "Левски" (втори отбор), второто място зае ансамбълът на клуб "Левски Илиана", а за бронзовите отличия се пребори първият отбор на клуб "Тракия" Пловдив.

В надпреварата участваха общо 17 отбора.

Изключителен Костас Слукас помогна на Панатинайкос да изравни серията с Макаби в Евролигата
07:37, 26.04.2024
Чете се за: 02:32 мин.
Спортни новини 26.04.2024 г., 06:30 ч.
07:11, 26.04.2024
Реал Мадрид отново не даде шансове на Баскония и Милър-Макинтайър и е много близо до място във Финалната четворка
00:21, 26.04.2024
Чете се за: 03:30 мин.
Манчестър Сити вкара четири на Брайтън и остава на полпозиция в борбата за титлата в Англия
00:02, 26.04.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Ига Швьонтек и Онс Жабер потеглиха с победи в Мадрид
23:46, 25.04.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Рома излъга Удинезе при доиграването с гол в добавеното време и помрачи дебюта на Канаваро в Серия "А"
23:31, 25.04.2024
Шиникова се класира за втория кръг на тенис турнира в Хамамет, Денислава Глушкова отпадна
23:21, 25.04.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Локомотив Калининград и Радо Арсов пропуснаха да затворят финалната серия за титлата в Русия и ще играят пети решителен мач
23:06, 25.04.2024
Белослава Кръстева постигна пети успех на европейското индивидуално първенство по класически шахмат за жени
22:58, 25.04.2024
Давид Иванов се класира за четири финала на европейското по спортна гимнастика за младежи
22:51, 25.04.2024
ЦСКА и Шумен са полуфиналисти на Държавното първенство по баскетбол за юноши до 19 г.
22:28, 25.04.2024
Перуджа отново срази Монца у дома и е само на още една победа от титлата в Италия
22:08, 25.04.2024
Чете се за: 01:57 мин.
Започна фестивалът "Пловдив – древен и вечен"