Бетис записа домакински усех над Селта и прекъсна серията си от четири поредни загуби в Ла Лига

Поражението на Селта е първо за новия треньор на Селта Клаудио Хиралдес, който преди три мача замени Рафа Бенитес.

бетис записа домакински усех селта прекъсна серията четири поредни загуби лига
08:53, 13.04.2024
Чете се за: 01:07 мин.

Бетис сложи край на серията от четири поредни поражения в Ла Лига с домакинска победа с 2:1 над Селта (Виго) в мач от 31-ия кръг в Ла Лига. Това беше и най-лошата серия за тима през целия сезон, която ги беше смъкнала на 8-о място в класирането.

След първо полувреме без голове, Хуан Миранда откри резултата в 52-ата минута след подаване на ветерана Ектор Бейерин. Иско Аларкон с хитър прехвърлящ пас осигури асистенцията на Набил Фекир за 2:0 в 82-ата минута.

Йорген Странд-Ларсен върна попадение за гостите в добавеното време.

Поражението на Селта е първо за новия треньор на Селта Клаудио Хиралдес, който преди три мача замени Рафа Бенитес. Отборът остава на 17-о място, точно над последните три изпадащи състава с 28 точки, три пред Кадис.

Борислав Гуцанов, БСП: Служебният кабинет на практика е един политически кабинет