ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Достъпът до Елените е отворен - без ток и вода...
Чете се за: 01:50 мин.
Силви Кирилов: Търсим финансов ресурс за повишаване на...
Чете се за: 03:15 мин.
Хамас и Израел подписаха първата фаза от примирието по...
Чете се за: 01:07 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Бездомни кучета нападнаха актьора Иван Тодоров в Благоевград

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:20 мин.
У нас
Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
Слушай новината

Пореден случай на нападнат и нахапан от бездомни кучета в Благоевград. Този път потърпевш е актьорът Иван Тодоров.

В сутрешния блок "Денят започва" Тодоров разказа, че е завел дъщеря си на детска градина и прибирайки се по главния булевард е бил нападнат от 6 кучета.

"Не ми се е случвало подобно нещо преди, аз нямам проблем с животните. От адреналина не усещах какво се е случило, но имах кръв по себе си", каза Иван Тодоров.

Секретарят на Община Благоевград Дейвид Арабаджиев коментира, че от началото на годината има 62 сигнала за агресивни кучета. Средно на ден са между 3 и 5. Законът обаче не позволява адекватни ответни действия, тъй като агресивните кучета могат да бъдат прибрани в общинските приюти само за 3 дни и след това трябва да бъдат върнати отново на улицата.

Вижте и още във включването на Слави Илиев.

Гледайте повече теми от "Денят започва"

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube

Свързани статии:

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Нивата на реките "Янтра" и "Белица" край Велико...
Чете се за: 01:50 мин.
У нас
Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?