Болоня се измъкна от издънка срещу новака Комо

Футболистите на Винченцо Италиано извоюваха точка, след като изоставаха с 0:2 до 75-ата минута.

Комо
18:24, 14.09.2024
Чете се за: 00:52 мин.

Комо и Болоня завършиха наравно 2:2 в първа среща от 4-ия кръг на Серия А. Домакините водени от Сеск Фабрегас имаха аванс от два гола срещу бъдещия участник в Шампионската лига.

Николо Казале си отбеляза автогол още в 5-ата минута за радост на феновете на Комо, които все още очакват първи успех в елита, а в 53-ата минута Патрик Кутроне покачи на 2:0.

Болоня не се предаде и върна един гол в 76-ата минута чрез Сантяго Кастро, а Самюел Илинг изравни в първата минута от добавеното време.

Така футболистите на Винченцо Италиано избегнаха поражението, а в сряда ще дебютират в Шампионската лига срещу Шахтьор Донецк.