Боряна Калейн остава в болница

Боряна Калейн
14:57, 15.09.2022
8575

Българската гимнастичка Боряна Калейн остава в болница. От вчера тя е в медицинско заведение в София, където се възстановява от вирусно заболяване, придружено с висока температура. Именно това ѝ попречи да стартира на Световното първенство по художествена гимнастика в "Арена Армеец".

От федерацията дадоха малко повече информация за възстановителния процес на състезателката.

"Бубето все още е в болница, има температура, но е по-ниска от вчера. Предстоят ѝ изследвания, след които лекарите ще преценят как ще продължи лечението ѝ", споделиха на официалната страница на родната федерация.

Вчера Боряна Калейн беше приета в болница. Тя се е почувствала зле след тренировката във вторник.

Състезанието в София продължава с квалификациите на лента и бухалки. Малко след 15.00 часа е потокът с участието на другата ни гимнастичка Стилияна Николова. Надпреварата можете да гледате по БНТ 3, а финалите тази вечер от 21.00 часа по БНТ 1.

Цялото състезание следете онлайн ТУК!

Сибиу и Павлин Иванов изравниха серията срещу Волунтари в плейофите на мъжкото баскетболно първенство на Румъния
00:12, 17.04.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Бившият баскетболист и треньор на Спартак Плевен Илия Станков почина на 47-годишна възраст
00:07, 17.04.2024
Чете се за: 01:05 мин.
ПСЖ смълча критиците си и постигна комфортна победа в гостуването си на Барселона
00:00, 17.04.2024
Чете се за: 02:17 мин.
Борусия Дортмунд се класира за полуфиналите в Шампионска лига след домакински успех над Атлетико Мадрид
23:53, 16.04.2024
Чете се за: 02:30 мин.
Леонид Шейнгезихт загуби в първия кръг на турнир по тенис от сериите "Чалънджър" в Аржентина
22:46, 16.04.2024
Чете се за: 00:50 мин.
Левски е на победа от бронзовите медали след успех над Славия
21:53, 16.04.2024
Александър Костадинов завърши на 33-о място в турнира на шпага за кадети на световното първенство по фехтовка
21:49, 16.04.2024
Марица Плодвив и ЦСКА се готвят за финалния сблъсък в женското волейболно първенство
21:37, 16.04.2024
Джуд Белингам: Заради такива мачове дойдох в Реал Мадрид
21:27, 16.04.2024
Чете се за: 02:05 мин.
Карло Анчелоти: Гуардиола може да бъде спокоен, няма да правя магии
21:09, 16.04.2024
Чете се за: 02:40 мин.
Рафаел Надал: Преживях трудни времена, но оценявам възможността, че все още мога да играя