Челси остана само с един успех през кампанията след нулево реми срещу Борнемут

18:05, 17.09.2023
Чете се за: 01:47 мин.

Отборите на Борнемут и Челси завършиха наравно 0:0 в мача помежду си от 5-ия кръг на английската Висша лига.

Равенството означава, че лондончани остават само с една победа дотук през кампанията, докато "черешките" продължават да търсят своя първи успех през сезона.

Любопитното е, че към момента двата тима са един до друг в класирането, като момчетата на Маурисио Почетино са 14-и с 5 точки, докато Борнемут е 15-и с две по-малко.

Иначе срещата на "Виталити Стейдиъм" премина двуостро, като Челси имаше изразено предимство в притежанието на топката и пропиля доста възможности да стигне до трите точки, а най-близко до гола "сините" бяха в началото на второто полувреме.

В 50-ата минута Рахим Стърлинг стреля от пряк свободен удар, но за негово нещастие топката се отби от напречната греда. При добавката Ливай Колуил все пак прати кълбото във вратата на Борнемут, но попадението бе отменено заради засада.

"Черешките" също имаха своите ситуации да стигнат до гол, но във важните моменти стражът на гостите Роберт Санчес направи необходимото, за да запази вратата си суха.

България 3х3 при момичетата U17 започна подготовка за Финалите на Европейската купа на ФИБА
Денков към зърнопроизводителите: Готови сме да подновим диалога във всеки момент