България ще участва с четирима състезатели на европейското първенство по спортна гимнастика за мъже и жени в Базел (Швейцария). Надпреварата ще се проведе от 21 до 25 април.
В българския отбор са включени Дейвид Хъдълстоун, Йордан Александров, Димитър Димитров и Теодор Трифонов.
Хъдълстоун имаше контузия на рамото, но вече е по-добре.
При жените няма да има българска представителка.
"Ще участваме с четирима състезатели при мъжете. Дейвид вече се чувства по-добре. Постоянно правим контролни. Но до заминаването може да се променят нещата", заяви президентът на БФГимнастика Красимир Дунев.
Отборът ще пътува за Базел на 18 април.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?