Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ
ДА НЕ

#Йордан Александров

Красимир Дунев: Това е перфектният завършек на Световната купа по спортна гимнастика във Варна
21:01, 27.05.2024
Чете се за: 03:47 мин.
Йордан Александров пред БНТ: Мисля, че това е най-специалния успех в кариерата ми (ВИДЕО)
18:40, 26.05.2024
Чете се за: 02:02 мин.
Йордан Александров стана шампион на финала на висилка на Световната купа по спортна гимнастика във Варна
18:10, 26.05.2024
Чете се за: 02:17 мин.
Йордан Александров: Ако си изиграя съчетанията имам шанс за финал
11:36, 22.05.2024
Над 130 състезатели излизат за участие на Световната купа по спортна гимнастика във Варна
15:35, 13.05.2024
Чете се за: 01:35 мин.
Еди Пенев и Йордан Александров грабнаха победите на земя и успоредка в европейската онлайн купа по спортна гимнастика
18:23, 02.03.2024
Четирима български гимнастици ще атакуват квота за Париж 2024 на Световните купи догодина
12:26, 07.11.2023
Чете се за: 03:07 мин.
Еди Пенев е носител на световната чалъндж купа на земя за 2023 г.
12:34, 17.10.2023
Чете се за: 02:15 мин.
Йордан Александров и Кевин Пенев заминаха за световното първенство по спортна гимнастика
16:03, 25.09.2023
Чете се за: 04:12 мин.