Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ
ДА НЕ

#Йордан Александров

Еди Пенев и Йордан Александров грабнаха победите на земя и успоредка в европейската онлайн купа по спортна гимнастика
18:23, 02.03.2024
Четирима български гимнастици ще атакуват квота за Париж 2024 на Световните купи догодина
12:26, 07.11.2023
Чете се за: 03:07 мин.
Еди Пенев е носител на световната чалъндж купа на земя за 2023 г.
12:34, 17.10.2023
Чете се за: 02:15 мин.
Йордан Александров и Кевин Пенев заминаха за световното първенство по спортна гимнастика
16:03, 25.09.2023
Чете се за: 04:12 мин.
Българските гимнастици останаха без отличия във втория ден от финалите на Световната купа в Унгария
22:03, 10.09.2023
Чете се за: 01:12 мин.
България с шест финала на Световната купа по спортна гимнастика в Сомбатхей
11:44, 09.09.2023
Йордан Александров: Целта ми бе да се класирам на двата финала, не очаквах да взема медали
19:47, 28.05.2023
България с три медала от Световната купа по спортна гимнастика във Варна
16:54, 28.05.2023 (обновена)
9674
Чете се за: 03:15 мин.
Седем финала за българските състезатели във втория ден на Световната купа по спортна гимнастика във Варна
18:16, 26.05.2023
Чете се за: 03:32 мин.