ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Съдът остави в ареста четиримата задържани за побоя над...
Чете се за: 03:42 мин.
Кутия с цигари "засилила и обърнала" трамвая в...
Чете се за: 02:37 мин.

ЗАПАЗЕНИ

ЦСКА иска да привлече бранител и нападател

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 02:15 мин.
Спорт
Саша Илич
Снимка: БГНЕС
Слушай новината

ЦСКА възнамерява да привлече поне още две нови попълнения преди началото на новия сезон. "Червените" търсят бранител и нападател, които да повишат класата на отбора.

С освиркване на двама от играчите премина представянето на отбора преди контролата срещу Спортист Своге, спечелена от столичаните с 2:0. Джеферсон Телес и Амос Юга чуха обидни реплики по свой адрес.

Старши треньорът на отбора Саша Илич е категоричен, че тимът не може да разчита изцяло на младите си състезатели, ако желае да спечели трофей.

"От някои неща съм доволен, от други не. Трябва да бъдем по-големи бойци. Днес изгубихме много топки, защото имахме твърде голямо желание да дадем извеждащ пас. Казах на играчите, че футболът не се играе така, трябва да се играе просто. Ако продължаваме да играем така, само ще тичаме безполезно. Остават ни пет дни до началото на шампионата, надявам се да изчистим тези грешки. Ако не успеем да намерим нужните ни хора, ще играем с тези футболисти. Ако искаме да се борим за трофей, младите не могат да изнесат мачовете. Ще бъде тежко", сподели наставникът след проверката.

Футболистът Калоян Кръстев е доволен от играта на отбора и се надява ЦСКА да се отличава с офанзивния си футбол.

"Мисля, че владеем добре топката, надявам се и през сезона така да продължаваме. Надявам се да владеем повече топката, да създаваме повече положения, повече атакуващ футбол. Както видяхте, пресираме високо и се надявам да продължаваме така", заяви играчът.

Автор: Росен Станчев

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber

Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?