ЦСКА при мъжете и Локомотив Сф при жените са държавни шампиони по бокс отборно

бокс зала ръкавици лого
Снимка: БФБ
13:30, 03.12.2023
Чете се за: 01:12 мин.

ЦСКА и Локомотив София спечелиха отборните титли, съответно при мъжете и жените, от първенството на България. Те завършиха на първо място след края на втория кръг на Държавното лично-отборно първенство в Перник.

Боксьорите на „армейците“ изпревариха Мания и Левски в крайното класиране. В хода на турнира ЦСКА взе 2 златни и 2 бронзови медала, от Мания спечелиха две титли, а „сините“ приключиха със 1 златен, 2 сребърни и 2 бронзови отличия.

При жените Локомотив София изпревари в крайното подреждане представителките на БК Омуртаг и БК Русе. Столичните „железничарки“ спечелиха злато и сребро в Перник, от Омуртаг завършиха с една титла, а от Русе се поздравиха със злато и бронз.

Николай Денков: Очаквам бюджетът да бъде приет навреме и да е балансиран