Ганаецът записа 45 мача и 5 гола за "червените"
ЦСКА и ганайският футболист Бисмарк Чарлс се споразумяха да прекратят трудовите си взаимоотношения, като двете страни се разделят по взаимно съгласие, съобщиха от клуба.
С червената фланелка Бисмарк изигра 45 мача и отбеляза 5 гола. Най-запомнящият се от тях бе победното попадение във финала за Купата на България срещу Арда Кърджали на 19 май 2021 година, когато "армейците" спечелиха с 1:0.
Поради честите си контузии, той не успя разкрие пълния си потенциал с екипа на ЦСКА. За последно нападателят игра под наем в отбора на Железничар (Босна и Херцеговина).
Бруно Фернандеш отхвърля офертите от Саудитска Арабия и остава в Манчестър Юнайтед
Мануел Нойер изпревари Диего Марадона във вечната класация по мачове на световни първенства
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района