Цяла нощ е продължило гасенето на пожара, обхванал площадка за рециклиране на стари автомобилни части край Пазарджик, съобщиха от полицията.
Късно снощи пожарът е локализиран, а около 7.00 часа тази сутрин е бил напълно е овладян.
На място има само няколко противопожарни автомобила, които с помощта на багер, който разравя купчините с изгорели отпадъци, гасят отделни огнища, но за момента пожарът се води потушен.
Гасителните действия са осъществени съвместно с екипи от Пловдив и Карлово. След като изцяло приключи гасенето ще се прецени дали да бъде извършен оглед или друго действие, с което да се установи евентуалната причина за пожара, както и да се установят щетите.
Няма опасност за живеещите и работещите в близост до площадката хора.
КЗК разреши предварително изпълнение на договорите за чистота в шест столични района
Три трафопоста на територията на местността Баба Алино констатира проверка на РДНСК
Делото за смъртта на 14-годишния Филип, прегазен на ул. "Гурко", започва отначало
МБАЛ "Св. Анна" във Варна все още не е получила целевата субсидия от 400 000 евро
След палежа пред българското посолство в Скопие: Остри реакции на партиите в НС
След 1944 антибългарската пропаганда в РСМ няма почивен ден, каза съпредседателят на Историческата комисия проф. Ангел Димитров
Разбиха престъпна група за трафик на мигранти - тарифата била до 10 000 евро на човек