Районната прокуратура в Самоков повдигна обвинение на княгиня Калина за шофиране в нетрезво състояние. При направения тест с дрегер е отчетено, че кара с над 1,2 промила алкохол в кръвта.
Днес самата княгиня Калина се разхождаше в парка на "Царска Бистрица" с двете си кучета. Екип на БНТ успя да я заснеме по време на разходката.

На портала пред двореца "Царска Бистрица" излезе Величка Петрова, която работи за царското семейство от близо 20 години. Тя каза, че понякога придружава княгиня Калина. Отрече твърденията, че в деня на катастрофата княгинята е яла 6-8 кисели млека. Каза, че ѝ е купила едно, защото била гладна и не е яла.

По информация на БНТ в сряда ще бъде връчена призовка на княгиня Калина чрез МВР.
След фаталния побой в Слънчев бряг: Близки на загиналия мъж настояват за справедливост
Янкулов подготвя предложение за образуване на дисциплинарно производство срещу градския прокурор на София
Наркотикът на изнасилвачите: Дрогата е без мирис и вкус и с тежки последици за здравето
Православният свят отбелязва Цветница – празник на вярата, надеждата и смирението
Експлозиви са открити край "Турски поток" в Сърбия, прекъсване би оставило Унгария без газ