дея спорт нямаше проблеми берое волейболното първенство
Снимка: НВЛ
19:06, 17.03.2022
Чете се за: 00:55 мин.

Дея Спорт Бургас победи Локомотив Пловдив с 3:0 гейма (25:14, 25:8, 25:9) в първия мач от 22-ия кръг на волейболния елит при мъжете.

Първата част се оказа най-резултатна за пловдивчани, но въпреки това възпитаниците на Венцислав Симеонов успяха да поведат в геймовете. Във втората част бургазлии тотално надиграха опонентите си. Домакините заслужено подпечатаха чистата си победа след отлична игра в третия заключителен гейм.

Най-резултатен бе Георги Петров от отбора на победителите, който реализира 15 пункта.

Дея Спорт заема 4-ата позиция в класирането с актив от 17 победи и 5 загуби. Локомотив е 13-и в подреждането с 4 успеха и 18 поражения.

Жозе Родригеш душ Сантуш пред БНТ: В Москва вече знаят, че са изгубили войната
Започва подписване на договорите с одобрените за финансово подпомагане спортни федерации