Дея спорт с категорична победа над Раковски-1964

Нефтохимик 2010 се наложи с 3:0 над Пирин Разлог, Берое записа успех над Хебър Пазарджик с 3:1

Дея Спорт
Снимка: Facebook: Deya Volley Burgas
21:49, 24.01.2024
Чете се за: 01:40 мин.

Лидерът в класирането Дея спорт постигна категоричен успех с 3:0 (25:18, 25:19, 25:20) у дома над Раковски-1964 в двубой от 12-ия кръг във волейболното първенство.

Носителят на купата на България за 2024 година нямаше проблеми срещу гостите от Димитровград и постигна краен успех в срещата след малко повече от час игра.

Най-резултатни в полза на победителите станаха Лукас Мадалос и Закари Паланкай-Омошеби с по 16 точки. Техният съотборник Тодор Димитров добави още 10 точки. Боян Христов се отличи с 16 точки за гостите.

Шампионът от миналия сезон Нефтохимик 2010 се наложи с 3:0 (25:19, 25:19, 25:23) при гостуването си срещу Пирин Разлог в дебюта на новия си треньор Мартин Стоев. Той замени Атанас петров начело на бургазлии.

Розалин Пенчев беше най-резултатен са Нефтохимик 2010 с 19 пункта. Отборът от Бургас заема трета позиция в подреждането. В четвъртък Монтана приема ЦСКА в последен мач от кръга.

Отборът на Берое 2016 победи като гост Хебър в Пазарджик с 3:1 гейма (23:25, 25:19, 25:22, 25:17).

Монтана 2003 с нова загуба в Адриатическата лига по баскетбол
Димитър Чилов и Мелис Расим стигнаха до четвъртфиналите на турнира по тенис в Словения