Българинът достигна до втората позиция в хвърлянето на чук на еврошампионата по лека атлетика за юноши и девойки под 18 г.
Димо Андреев благодари за подкрепата, която получава на европейското първенство по лека атлетика за юноши и девойки под 18 години, което се провежда в Банска Бистрица (Словакия).
Българинът достигна до втората позиция в хвърлянето на чук с опит от 72.49 метра.
"Европейското първенство завърши както очаквахме. Винаги може по-добре. Благодаря на всички, които ме подкрепяха до последно. Най-вече на треньора ми за всичко, което ми е дал и ме е научил. Благодаря на съотборниците ми и семейството ми, които бяха до мен. Следващия път ще дам всичко, което мога", сподели той след надпреварата.
Лекоатлетът осигури трето отличие за България след медалите на Радина Величкова и Християн Касабов.
Гледайте европейското първенство по лека атлетика за юноши и девойки в Банска Бистрица по БНТ 3.
Световната гимнастика въведе по-строги правила за поведението на почетната стълбичка
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?