Двама братя на 32 и на 35 години от Карлово починаха на място в тежка катастрофа на подбалканския път София-Бургас, край Карлово.
Те пътували с джип в посока Васил Левски-Карлово.
Шофьорът изгубил контрол върху превозното средство и се ударил челно в идващия насреща лек автомобил.
В следствие на удара джипът е изхвърчал от пътното платно близо до жп линията. Наложило се да бъде използвана специална техника, за да бъдят извадени двамата братя.
В лекия автомобил също са пътували двама мъже, които не са пострадали тежко.
Движението се осъществява нормално, съобщиха от пресцентъра на МВР Пловдив.
Румен Радев: Българската екзархия в Истанбул е ключова за съхраняването на националната идентичност
Планът за устройството на Борисовата градина ще бъде преработен, съобщиха от общината
„Достойните българи“: Отличие получи журналистът от БНТ Мая Димитрова (СНИМКИ)
Бюджет с 5,7% дефицит за 2026 г. представи финансовият министър Гълъб Донев
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Масло почти без мляко: Глобиха две български фирми, които са го предлагали на пазара