Две равенства белязаха края на осмия кръг в Бундеслигата

Унион Берлин направи 1:1 с Айнтрахт Франкфурт, а Хайденхайм и Хофенхайм не си вкараха гол.

Хайденхайм - Хофенхайм
22:55, 27.10.2024
Чете се за: 01:00 мин.

Унион Берлин не успя да победи у дома Айнтрахт Франкфурт в мач от 8-ия кръг на Бундеслигата. Срещата на "Старото лесничейство" в Берлин завърши 1:1, а столичани могат да съжаляват повече за пропуснатите три точки, тъй като в последните 13 минути имаше числено превъзходство след втори жълт картон за белгийския национал Артур Теате от Айнтрахт.

Марио Гьотце изведе гостите в резултата в 14-а минута, а Бенедикт Холербах изравни в 66-а минута.

Унион Берлин има 15 точки и е четвърти в таблицата на Бундеслигата, Айнтрахт Франкфурт е шести с 14 точки.

В последния мач от осмия кръг в Бундеслигата Хайденхайм завърши наравно 0:0 у дома срещу Хофенхайм.

Хайденхайм има 10 пункта на десетата позиция, докато Хофенхайм е над зоната на изпадащите с 8 точки на 15-о място.

Гергана Иванова не успя да предотврати загуба на Бреша в италианското баскетболно първенство