Две жени пострадаха при катастрофа между тролейбус и такси в София, съобщиха от МВР. Инцидентът е станал на бул. "Васил Левски".
Пострадалите жени са на 60 и 52 години. Те са пътували в тролея. Транспортирани са от екип на Спешна помощ до болнично заведение.

Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души