Мениджърът на Челси е доволен от включването на двете му звезди в нападение Николас Джаксън и Коул Палмър.
Мениджърът на Челси Енцо Мареска предупреди, че работата все още не е свършена, след като отборът му победи Юргорден с 4:1 в Стокхолм, с което се доближи на една крачка от класиране на финала на турнира Лига на конференциите.
"Представянето ни в продължение на 60-70 минути беше добро, след което отстъпихме малко през последните 20 минути, защото водехме с 4:0, но това ни показва, че не можем да си позволим отпускане. Срещу Легия Варшава като гост спечелихме с 3:0, но след това у дома се затруднихме, така че ще ни бъде за урок. Със сигурност в следващия мач у дома ще си свършим работата. Имаме опита от Варшава, можем да се поучим от него", каза италианецът.
На въпрос дали смята, че този сблъсък е приключил, той отговори: "Не, не, абсолютно не".
Мареска остави Коул Палмър на пейката заедно с Николас Джаксън, но и двамата се представиха добре през второто полувреме, като Палмър асистира за първия гол на сенегалеца.
"Ако си спомняте у дома срещу Легия Варшава, започнахме с Николас и с Коул от самото начало и двамата се затрудниха. Сега Нико изглеждаше различен играч, защото вкара и срещу Евертън. Той отново има увереност. Същото важи и за Коул и се надяваме, че ще можем да го видим отново да вкарва и да прави асистенции", коментира мениджърът.
През второто полувреме дебютира и 16-годишният Реджи Уолш, който стана най-младият футболист на клуба в европейските турнири.
"Отдавна се вълнувам и исках да дам шанс за дебют, защото е много добър. Той е много млад, но в начина, по който искаме да играем, в нашия стил, той е перфектен. Казах му просто да се наслаждава на момента, да бъде щастлив, да играе по начина, по който тренира с нас всеки ден", завърши Енцо Мареска.