Флорида Пантерс изравни серията във финала на Изток на НХЛ след победа в продължение

Петият мач ще се изиграе в Най Йорк, а Сам Райнхарт, който вкара решителното попадение, осигури на тима си и шести домакински мач в събота.

флорида пантерс изравни серията финала изток нхл победа продължение
Снимка: AP / Wilfredo Lee
08:50, 29.05.2024
Чете се за: 01:05 мин.

Сам Райнхарт вкара гол при числено предимство на отбора си 1:12 минута след началото нa продължението за успеха на Флорида Партнерс над Ню Йорк Рейнджърс с 3:2, като резултатът във финала на Източната конференция вече е 2:2.

Петият мач ще се изиграе в Най Йорк, а Райнхарт осигури на тима си и шести домакински мач в събота.

Това бе осмото попадение на Райнхарт в плейофите, като шайбата мина над лявото рамо на вратаря Игор Шестьоркин.

Сам Бенет и Картър Верхеге отбелязаха за Флорида по време на втора част, но Алекси Лафрениер изравни за Ню Йорк в третия период. Винсънт Трочек бе дал преднина за гостите през първата част.

Адам Фокс и Артеми Панарин завършиха с по две асистенции за Рейнджърс.

Бобровски спаси 21 удара за Флорида, а вратаря на гостите Шестьоркин - 37.