Фулъм и Уувърхемптън откриха 24-ия кръг на Висшата лига с реми

12:31, 25.02.2023
Чете се за: 01:27 мин.
фулъм задълбочи кризата челси жоао феликс червен картон дебюта bdquoсинитеldquo

Първият двубой от 24-ия кръг на Висшата лига между Фулъм и Уувърхемптън завърши при резултат 1:1.

"Вълците" поведоха в 23-ата минута на двубоя. Пабло Сарабия стреля по диагонал, за да открие резултата на стадион "Крейвън Котидж".

След почивката Манор Соломон възобнови равенството с прецизен фалцов удар извън наказателното поле в далечния ъгъл на противниковата врата.

В добавеното време Жозе Са спаси удар с глава на Карлуш Винисиус, за да заслужи точка на тима от Мидландс.

След подновяването на първенството, след световното първенство по футбол в Катар, Фулъм заема втората позиция в класацията по най-много спечелени точки. "Котиджърс" имат 20 точки, като отстъпват само на Манчестър Юнайтед с 23.

Фулън заема 6-ата позиция в класирането с актив от 39 точки. Уувърхемптън се намира на 15-ото място в подреждането с 24 точи, но с мач по-малко спрямо лондончани.