Галатасарай поиска служебна загуба за Локомотив (Москва) в Лига Европа

галатасарай поиска служебна загуба локомотив москва лига европа
10:13, 07.11.2021

Отборът на Галатасарай се обърна към УЕФА с искане да присъди служебна загуба на Локомотив (Москва) в мача между двата тима от четвъртия кръг на група "Е" в Лига Европа.

Двубоят на "Тюрк Телеком Арена" в четвъртък завърши при равенство 1:1, но бе белязан от голям куриоз.

През второто полувремена срещата защитникът на гостите от Москва Дмитрий Живоглядов получи жълт картон, след което започна малка разправия на терена, в резултат на която главният рефер Сандро Шерер декорира в жълто Дмитрий Баринов (Локомотив (М)) и Мбайе Диану (Галатасарай), но отново показа картона на Живоглядов.

В протокола на сайта на УЕФА той има едно предупреждение. Това провокира ръководството на турския гранд да настоява пред УЕФА Локомотив (Москва) да получи служебна загуба.

След четири кръга Локомотив е четвърти в класирането на група "Е" с 2 точки. Галатасарай е първи с 8 точки, следван от италианския Лацио с 5 и френския Олимпик Марсилия в 4 точки.

Мария Петрова стана втори вицепрезидент на Техническия комитет по художествена гимнастика към ФИГ
Синдикат "Образование": 87,3% от учителите не са готови да правят тестове на учениците в начален етап