ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Главният секретар на президентството отговори на прокуратурата с шест въпроса

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:30 мин.
У нас
Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

Главният секретар на президентството Димитър Стоянов отговори на прокуратурата с шест въпроса. Единият от тях е "В какво точно се състои подкрепата на президента Радев за определените от главния прокурор като "бегълци от правосъдието?".

Стоянов пита още "Къде в Конституцията е записано, че президентът трябва да е обединител на нацията" и напомня - Конституционният съд е дал тълкувателно определение какво означава "олицетворяване на единството на нацията".

И още:

  • "Защо г-н главен прокурор позволихте Божков да избяга от т. нар. правосъдие?
  • Може ли да посочите сметките с финансови средства за т. нар. платени протести?
  • Защо вместо да разкриете истината за корупционните схеми на Божков с изпълнителната власт и липсващите над 700 млн. в бюджета, както и причините за честите посещения на един ПР, вие се занимавате с интриги?
  • Кога ще публикувате чатовете на премиера, министри и депутати с Божков и не само с него?"

"Не очаквам отговор защото сте инсталиран, за да не давате отговори", пише главният секретар на президентството.

Свързани статии:

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?