Гол в последната минута на редовното време донесе точка на Вердер Бремен срещу Байер Леверкузен

Трето равенство в последните четири шампионатни мача за "аспирините".

Вердер Бремен Байер Леверкузен
21:43, 26.10.2024
Чете се за: 01:00 мин.

Вердер Бремен измъкна точка от шампиона Байер Леверкузен при зрелищното равенство 2:2 на "Везерщадион" в среща от осмия кръг на Бундеслигата.

Вердер на два пъти изоставаше в резултата, но успя да се добере до 2:2 за радост на своите фенове.

Виктор Бонифейс даде преднина на Леверкузен до почивката, но зрелището предстоеше в последните 30-ина минути, когато паднаха три гола.

Вердер изравни в 74-ата минута с гол на Марвин Дукш, но броени секунди по-късно гостите отново поведоха след автогол на Феликс Агу.

Бременци не се предадоха и в последната минута Романо Шмид намери мрежата за крайното 2:2.

Ремито е трето за Леверкузен в последните четири мача и тимът е трети в класирането с 15 точки. Вердер остава девети с 12 точки.

Испанската полиция залови рекордните 13 тона кокаин в южно пристанище
Заради изтичане на газ: Отцепиха за няколко часа централен булевард в Пловдив, няма опасност за хората