В отговор на събитията в Беларус - български граждани се събраха пред посолството на страната в София. Те изразиха солидарност към случващото се с демонстрантите в Минск и обявиха подкрепата си към тях.
Човек от семейството ми е от Беларус и изпитвам това много силно и много лично.
Не е приемливо в XXI век хора да ги бият, да ги арестуват. Не може такова нещо, когато искат просто да си изразят мнението.
Мисля, че е нужно ние като българи да покажем солидарност на един приятелски народ.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си