Районният съд в Дупница отмени акта в размер 4000 лв, наложен от Общината на "Феникс ресурс".
Фирмата е собственик на депото за отпадъци, което миналата година се запали и повреди вуадукт на магистрала "Струма".
Нанесените щети бяха за близо 2 млн. лева. От общината казаха за БНТ, че ще обжалват решението на съда, но първо трябва да се запознаят с мотивите му. Все още не е ясно кой е отговорен за премахването на боклука от мястото, а разследването продължава.
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец
Правят проверка заради влошеното качество на водата за къпане в района на Офицерския плаж
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си