Учениците в Сливен минават на онлайн обучение
Грипът продължава да пълни болничните отделения в страната. Епидемичната вълна вече обхваща половин България. От днес се обявява грипна епидемия във Великотърновска област.
В Сливен се преустановява и присъственият учебен процес до 11 февруари. Учениците остават онлайн и в областите Перник и Пловдив.
Във Варна и Пловдив 6 и 7 февруари са неучебни дни, заедно с междусрочната ваканция на 5 февруари.
Затварят училищата и в Монтана, където срокът на епидемията се удължава до 7 февруари.
В Добрич също удължават противоепидемичните мерки.
В Хасково учениците се връщат в клас. В 14 области в страната е обявена грипна епидемия.
Млад български онколог получи престижна стипендия на Българската педиатрична асоциация
Илияна Йотова: Светът трябва да припознае психичното здраве като национален и глобален приоритет
МБАЛ "Св. Анна" във Варна все още не е получила целевата субсидия от 400 000 евро
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията