Стражът на Левски и националния отбор, Николай Михайлов стана поредния футболист на "сините", който дава положителна проба за коронавирус.
32-годишният страж ще се подложи на 14-дневна карантина, което го вади от сметките от предстоящите мачове на трикольорите срещу Гибралтар, Република Ирландия и Финландия.
Освен това Михайлов ще пропусне и Вечното дерби между Левски и ЦСКА, което трябва да се състои на 21 ноември, стига разбира се ситуацията и двата клуба да позволи това.
С освобождаването на Николай Михайлов от лагера на националите, за Георги Дерменджиев остават на разположение за вратарския пост Мартин Луков и Иван Караджов, като се очаква още един страж да бъде повикан.
Това е поредният удар за нашия селекционер, тъй като извън сметките за предстоящите двубои вече са Кирил Десподов, Пламен Илиев, Георги Костадинов, Тодор Неделев, Антон Недялков и Исмаил Иса
Атанас Атанасов: Тази глупост на Ди Матео вече граничи с не знам каква простотия
Израелски заложник за ада на плена: Насилие, седмици със завързани очи, юмруци и бичуване с метален кабел
Ексклузивно: Историята на пастора-медик, който стана "баща" на фентанила в Мексико