Илия Груев игра цял мач при шампионатна загуба на Вердер Бреман

18:23, 04.03.2023
Чете се за: 01:27 мин.
вердер надви шалкe дома груев контузия

Вердер Бремен загуби от Аугсбург с 1:2 в мач от 23-ия кръг на Висшата лига. Илия Груев изигра цял мач за тима от Бремен.

Домакините откриха резултата на стадин "WWK Арена" в Аугсбург още в 6-ата минута. Дион Бейо стреля в десния ъгъл за 1:0.

Гостите възобновиха равенството десет минути по-късно. Йенс Стаге се разписа с глава в опразнената врата.

След почивката възпитаниците на Енрико Маасен възобновиха преднината си. Арне Майер изпрати топката в долния ляв ъгъл с шут от вътрешността на наказателното поле.

Вердер Бремен заема 10-ата позиция в класирането с актив от 30 точки. Аугсбург остава на 13-ото място с 27 пункта.

Другият български футболист, който се подвизава в топ 5 първенствата на Европа не записа минути днес. Валентин Антов бе резерва на Монца при победата над Емполи с 2:1 в мач от 25-ия кръг на Серия А.

Разследването в ТЕЦ-овете: Кой от какво е спестявал и за чия сметка?
Никой няма да заснема как хората гласуват на изборите, уверяват от Обществения съвет към ЦИК