Българският младежки национал Илия Груев-младши игра пълни 90 минути за своя Вердер (Бремен) при загубата с 0:3 като гост на Динамо (Дрезден) в мач от 8-ия кръг на Втора Бундеслига.
Полузащитникът не успя да помогне на своя тим да избегне второ поредно поражение в шампионата, а в 79-ата минута си изкара и жълт картон.
Иначе, двубоят се разви отлично за домакините от Дрезден, които поведоха в 40-та минута чрез Кристоф Дафернер.
Отново той беше точен за 2:0 в 66-ата минута, а Морис Шрьотер оформи класическия успех Динамо четвърт час преди края на срещата.
В класирането Илия Груев-младши и Вердер (Бремен) заемат 11-та позиция с 11 точки, докато Динамо (Дрезден) са на 6-то място с 13 пункта.
Премиерът Румен Радев: По никакъв начин държавата няма да се меси на пазара
Пищно посрещане за Тръмп в Пекин на фона на предупреждения за Тайван
"Да открия това шоу е невероятна възможност": DARA излиза под №1 на втория полуфинал на "Евровизия" (ГАЛЕРИЯ)