Илия Груев-младши с пълни 90 минути за Вердер (Бремен) във Втора Бундеслига

17:42, 24.10.2021
Чете се за: 01:05 мин.
илия груев младши пълни минути вердер бремен втора бундеслига

Българският младежки национал на България Илия Груев-младши изигра цял мач за своя Вердер (Бремен) при драматичното равенство 2:2 срещу Зандхаузен в среща от 11-ия кръг на Втора Бундеслига.

По този начин "бременските музиканти" се изкачиха с едно място до 10-та позиция, докато Зандхаузен остава на 16-то място, което в края на сезона дава право на участие в плейофа за оцеляване.

Гостите от Бремен започнаха по-добре срещата и стигнаха до попадение в 12-та минута, когато точен беше Николай Рапп.

Постепенно домакините заиграха по-добре и в 29-та минута възстановиха равенството чрез Паскал Тестроет.

Отново той се разписа в 84-та минута на срещата, за да даде аванс на своя тим, но в дообавеното време на мача Никлас Фюлкруг донесе точката за Вердер.