Илиян Радулов отпадна на четвъртфиналите на турнир по тенис в Испания

18-годишният българин отстъпи с 6:4, 6:1 на Никола Кун от Германия.

илиян радулов иван иванов осминафиналисти сингъл юношите турнира еди хер сащ
15:18, 07.06.2024
Чете се за: 00:30 мин.

Илиян Радулов отпадна на четвъртфиналите на турнир в испанския град Кордоба с награден фонд 25 хиляди долара.

18-годишният българин отстъпи с 6:4, 6:1 на №2 в схемата и №404 в световната ранглиста Никола Кун от Германия. Срещата продължи 97 минути.

Преди този мач Радулов постигна две победи в основната схема и три успеха в квалификациите без да загуби сет.

Божидар Саръбоюков се класира за финала в скока на дължина от ЕП по лека атлетика в Рим
Кабинетът отпуска до 1 млн. лева за допълнително оборудване на медицинския хеликоптер