Протестиращите настояха за справедлива и балансирана външна политика на страната ни
Протест в подкрепа на Палестина се проведе днес в София.
Протестиращите настояха за справедлива и балансирана външна политика на страната ни и преустановяването на търговските отношения на България с Израел, заради хуманитарната криза в Ивицата Газа.
"Искаме да призовем България и световната общност да окажат натиск над Израел, за да спрат масовите бомбардировки, масовото избиване. Искаме войната да спре, искаме мир".
"Целият свят трябва да бъде с палестинския народ, специално каквото се случва в Газа, геноцидът, който го вършат, убиват хора, деца, гладни са. Накрая трябва да стоим като хора с тях против израелската окупация, която върши това".
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"