ЦСКА победи Славия като гост в мач от НВЛ за жени.
В сравнение с миналия мач много по-добре играхме. Браво на момичета особено в първите два гейма. Това заяви Иван Димитров - старши треньор на Славия в интервю за БНТ след загубата от ЦСКА с 0:3 в мач от женското волейболно първенство.
"Доволен съм от този мач. ЦСКА играха добре в два елемента - сервис и блок, и ни пробиха в посрещане", обясни треньорът на "белите", които записаха второ поражение в шампионата.
Той смята, че липсата на концентрацията също е попречила на тима му да се противопостави на волейболистките на ЦСКА.
"Това е младостта, неопит, но мач след мач се надявам да играем по-добре", завърши наставникът на Славия.
Вижте интервюто във видеото!
Даниела Динева: Оценявам като перфектно домакинството на Sveti Vlas Beach Pro Tour
Димитър Калчев и Димитър Механджийски: Не показахме това, на което сме способни
Свети Влас събира елита на плажния волейбол за турнир от международния календар
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района