ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Иван Портних: Резултатът ни е много по-добър от този в екзитпол

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:25 мин.
У нас
Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
Слушай новината

Кметът на Варна Иван Портних от ГЕРБ, който според екзитпол на "Галъп" отива на балотаж срещу кандидатът на ПП Благомир Коцев изрази съмнение в данните от социологическите проучвания и заяви, че очаква по-висок резултат за себе си и за ГЕРБ в общинския съвет.

"Гледаме доста противоречиви данни от екзитпол и други предварителни изследвания, по наши данни водим доста по-убедително. Нека да изчакаме сутринта и да видим окончателните данни, които можем да интерпретираме. Видно е, че ГЕРБ води убедително на ПП в общинския съвет.

Всички варненци, които са против лъжите, манипулациите, внушенията и неистините, бизнес влиянията и корпоративния вот и всички тези, които искат развитието на Варна в утрешния ден да е още по-добро, ще ни подкрепят, ако се наложи изобщо да бъдем на балотаж.

Резултатът ни ще е много по-добър от този, който видяхме на екзитпол и варненците ще ни подкрепят за окончателна победа и на балотажа, ако се налага", каза той.

Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в TikTok

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image