Традиционното измиване на паметника на площад "Съединение" беше направено тази сутрин от служители на общинското предприятие "Чистота" в Пловдив.
Тази година беше използван препарат с аромат на люляк, който беше разтворен в един тон вода. За празника на града е обновено цялото площадно пространство, което ще посрещне много българи и гости на града на 6 септември. Подменени са и над 400 трибагреника на различни места.
Автор: Мариела Хубинова
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро