Джеймс Хардън вкара 38 точки при впечатляващ обрат на Филаделфия 76ърс срещу Милуоки

11:52, 05.03.2023
Чете се за: 02:12 мин.
джеймс хардън вкара точки впечатляващ обрат филаделфия 76ърс милуоки

Звездата на Филаделфия 76ърс Джеймс Хардън вкара 38 точки, за да помогне на своя тим да стигне до впечатляващ обрат срещу Милуоки Бъкс и да измъкне победата със 133:130 като гост.

Двубоят определено не се развиваше по план за 76ърс, които в голяма част от първите три четвъртини бяха догонващи в резултата, като най-голямата разлика достигна 18 точки при 77:95 в заключителните минути на третата част.

В решителните 12 минути на срещата обаче гостите от Филаделфия стигнаха до впечатляващ обрат и в крайна сметка заслужиха победата след 133:130 в тяхна полза.

Най-полезен за успеха стана вездесъщият Джеймс Хардън, който към своите 38 точки прибави 9 борби и 10 асистенции, за да оформи "дабъл-дабъл".

В същото време за домакините от Милуоки Янис Адетокумбо също се отчете с "дабъл-дабъл" след 34 точки и 13 борби, но те не се оказаха достатъчни, за да продължат "елените" серията си от 16 поредни победи в НБА.

В класирането Бъкс остават начело в Източната конференция с баланс 45-18, докато Филаделфия 76ърс са на 3-та позиция с 41-22.