Мразовита е сутринта на Шипка, но това и тази година няма да спре хилядите, които ще изкачат върха и ще покажат така своята почит и признание към загиналите герои.
24-годишната Костадинка е пътувала около шест часа от област Силистра, за да стигне до тук. С нейни приятели решили мигновено да тръгнат към върха. На такива дни не трябва да се изявяваме само във Фейсбук, трябва да изявяваме своя глас, независимо, че сме малки, трябва да го изявяваме, смята тя.
Те са пристигнали още в 6.30 ч. и смятат да останат до края. Не се притесняват, че няма планирана програма като друга година.
Отличие за българската наука: INSAIT получи награда от Европейския съвет за научни изследвания
Омбудсманът: Година след сигналите за сексуално и физическо насилие - децата все още са в интерната във Варненци
С флаг в ръка и мечти за медали: Българските олимпийци по природни науки получиха националното знаме
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?