В американския щат Тексас отпада задължителното носене на маски и отварят магазините.
Облекчаването на мерките влиза в сила от 10 март по разпореждане на губернатора Грег Абът. Решението си той аргументира с медицинските постижения в областта на ваксините и лечението с антитела.
Във втория по брой на населението щат в Съединените щати задължителното носене на маска беше въведено през юли миналата година.
Иван Шишков за пътната инфраструктура: На картата на България липсват много пътни трасета
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско