Калояна Налбантова загуби на четвъртфиналите на единично жени на международния турнир по бадминтон в Люксембург с награден фонд 15 хиляди долара.
Поставената под номер 6 в схемата българка отстъпи пред Девика Сихаг (Индия) с 12:21, 16:21 за 28 минути.
На двойки жени Таня Иванова и Гергана Павлова допуснаха поражение във втория кръг от японките Мисаки Курашима и Хина Осава с 8:21, 14:21 за 28 минути.
Пореден международен успех за клуб по спортни танци Бургас на европейската сцена
Калояна Налбантова се класира за полуфиналите на турнир по бадминтона във Фулъртън (САЩ)
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи плакет от ORF на конкурса "Евровизия 2026"