Карина Константинова блести за отбора на Валур в исландското баскетболно първенство

Вяра Илиева
от Вяра Илиева
12:51, 25.10.2023
Чете се за: 01:17 мин.
карина константинова точки успеха кеплавик плейофите исландия

Карина Константинова изигра отличен мач за Валур в исландското баскетболно първенство. Българката бе със сериозен принос за победата на своя тим у дома над Фьолнир с 73:69 в мач от шестия от кръг.

Константинова отбеляза 24 точки, като добави 6 борби и 6 асистенции на сметката си за 33 минути на терена.

Линдзи Пулиъм също допринесе за победата, записвайки също 24 точки, 6 борби, но 4 асистенции по-малко от нашето момиче. Ракел Ланиеро бе най-резултатна за Фьолнир със своите 23 точки.

Валур заема четвърта позиция с 4 победи и 2 загуби. В следващия кръг отборът на бъларската националка играе със заемащия последната 10-а позиция отбор на Снефел на 31 октомври.

Лидер в женския баскетболен елит е бившият тим на Карина Константинова БК Кефлавик с 6 успеха.

Психично болен мъж уби по жесток начин баща си в шуменско село (СНИМКИ)
Полицията в Бургас задържа мъж, подал фалшив сигнал за бомба във Военната болница