"За мен усещането е много сантиментално - аз съм от този град, всички се познаваме и се подкрепяме", сподели щангистът
Европейският шампион по вдигане на тежести Карлос Насар бе посрещнат с песни в родния му Червен бряг. Стотици негови съграждани го приветстваха на церемония в ритуалната зала на града.
"За мен усещането е много сантиментално - аз съм от този град, всички се познаваме и се подкрепяме, израснал съм тук от дете и оценявам този жест", сподели щангистът.
Насар разкри, че излизането му с национална носия при представянето на европейското първенство в София е станало възможно след преговори.
"Не трябва да се срамуваме от това, че сме българи. Има българи в чужбина, които се срамуват. Това не трябва да се случва. Ние сме силен народ с традиции. Доказали сме през годините, че сме много качествени - както физически, така и в чисто човешки план", каза Насар.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)