Километрично задръстване се е образувало на АМ "Тракия" в посока Пловдив.
Временна организация на движението е въведена по магистрала "Тракия" в района на Ихтиман.
За автомобилите, които се движат в посока София, ще има две ленти за прибиране.
Тапи и ремонти: Въвеждат промени по АМ "Тракия" - вижте къде
Още в петък от АПИ пуснаха движението край Ихтиман в посока Бургас в две ленти, а днес двете ленти са в посока София.
Тази организация важи между 11-ия и 16-ия километър от магистралата.
Причината е ремонт на фуги на мостовете.
Видео: Варсен Такворян
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Обявиха частично бедствено положение заради пороен дъжд в село Войводино (СНИМКИ)
150 години Априлска епопея: В Априлци отбелязаха годишнината с тържествена заря
Обявиха частично бедствено положение заради пороен дъжд в село Войводино (СНИМКИ)
Лъч надежда: Вече и жени без партньор имат право да кандидатстват за инвитро