Оптимист съм! Това беше лаконичният коментар на премиера Кирил Петков пред журналисти на влизане в Народното събрание.
На въпроса какво го кара да бъде оптимист, премиерът заяви - хората отвън.
На въпроса какви аргументи ще даде на опозицията - той каза "ще ги чуете".
Министър-председателят и лидер на "Продължаваме промяната" не пожела да коментира повече подробности преди днешните дебати по искания от опозицията вот на недоверие към правителството.
Дебатите за вота на недоверие, всички реакции на политиците и прогнози на анализаторите гледайте през целия ден в извънредната програма на БНТ1 и на bntnews.bg. Всичко може да проследите на Фейсбук страницата на "По света и у нас".
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите