Шофьор избяга след тежка катастрофа в София. Инцидентът е станал по обед на кръстовище в столичния квартал "Дружба".
Лека кола е навлязла в насрещното движение и се е ударила в микробус.
Според очевидци освен шофьора в колата е имало още четирима души, които също са избягали.
Водачът на микробуса е откаран в болница със счупен крак.
По-късно от МВР съобщиха, че избягалият шофьор е открит. Той е на 28 години е и в кръвта му няма следи от алкохол и наркотици.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"