Въпреки напрежението и ковид тревогите, празничното настроение полека-лека завладява Европа.
В северния италиански град Тренто отвори врати традиционният коледен базар и само през първите два дни беше посетен от 18 000 души.
Мерките срещу ковид са сериозни - посетителите са със зелен сертификат и им се поставя гривна за доказателство, че са проверени. Едва тогава могат да влязат. Трябва да са с маски, освен когато хапват и пийват традиционни деликатеси и греяно вино.
Има множество входове и изходи, за да няма струпвания на хора.
Миналата година нямаше базар заради коронавируса и сега италианците са истински радостни, че могат да празнуват на открито.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?