Кралица Елизабет Втора е прекарала сряда вечерта в болница заради медицински преглед. Вчера по обяд тя се е завърнала в замъка Уиндзор и е в добро настроение.
Преди дни по медицинско предписание посещението на 95-годишната Елизабет Втора в Северна Ирландия беше отменено, а кралицата беше посъветвана да си почине след няколко по-натоварени откъм ангажименти седмици.
Оставането ѝ в болница е било от практична гледна точка, обясниха от Бъкингамския дворец.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?