Кристиано Роналдо вкара красив гол при обрат на Ал Насър

роналдо избухна четири гола победа насър
23:30, 23.05.2023
Чете се за: 01:57 мин.

Ал Насър Ал Шабаб в мач от 28-ия кръг на Саудитската професионална лига. Кристиано Роналдо бе точен за победителите, за да затвърди обрата за тима си.

На стадион "MRSOOL Park" в Рияд гостите поведоха в 24-ата минута. Кристиан Гуанка се разписа от дузпа. Аржентинецът удвои головата си сметка в 40-ата минута с плътен шут от дистанция след асистенция на Санти Мина.

До края на първото полувреме домакините успяха да намалят изоставането си. Андерсон Талиска направи резултата 1:2.

След почивката домакините изравниха резултата. Али Ал Хасан проби по десния фланг и подаде към Абдулрахман Гариб, който бе оставен непокрит в наказателното поле, за да се разпише от непосредствена близост.

В 59-ата минута звездата на Ал Насър Кристиано Роналдо доказа класата си. Португалецът отправи фалцов удар извън наказателното поле, за да завърши обрата.

Ал Насър заема втората позиция в класирането с актив от 66 точки, с 3 по-малко от лидера Ал Итихад. Ал Шабиб остава на 3-ото място с 53 пункта.