Левски победи Олимпия Любляна в контрола

от Димитър Русев , Източник: БНР
19:48, 30.01.2021
Чете се за: 00:29 мин.
левски победи олимпия любляна контрола

Левски спечели трета поредна победа по време на зимната си подготовка в Хърватия, след като надви с 1:0 Олимпия Любляна с гол на Найджъл Робърта през първото полувреме.

Старши треньорът Славиша Стоянович направи само два изненадващи избора в титулярния си състав. Каращият проби Луи Нганиони получи възможност за повторен дебют на левия бек, а Стивън Петков зае позиция зад нападателя Найджъл Робърта.
Иначе Николай Михайлов сложи капитанската лента и бе на вратата на "сините", а пред него новият централен защитник Ребин Сулака изигра солиден мач.

Левски започна с два пропуска - един на Здравко Димитров с удар извън наказателното поле и един на Стивън Петков с глава, но българите все пак поведоха в 17-ата минута. Тогава Димитров центрира отлично за Робърта и нидерландският нападател засече топката с глава за 1:0.